
Фарборозпилювач HVLP-mini Ø0,8 (зел) з в/б (пласт) ТМ SIGMA
578 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6812041
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Діаметр сопла | 0.8 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.1 л |
| Робочий тиск | 2.1 бар |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 0.405 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Споживаний об'єм повітря, л/хв | 30-115 |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску повітря | Так |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6812041 |
Фарборозпилювач HVLP-mini Ø0,8 мм (зел) з в/б (пласт) ТМ SIGMA (6812041)
Фарборозпилювач має систему розпилення HVLP з верхньою подачею фарби. Відмінно підходить для застосування в побуті та в промисловості, автомалярних майстернях, СТО, будівництві, меблевому виробництві.
Система розпилення HVLP (High Volume, Low Pressure) - технологія високого обсягу при низькому тиску. Основна відмінність такої системи фарбопультів - це підвищена атомізація (розпорошення) лакофарбового матеріалу і стабільна форма факела при використанні. Конструкція даних фарборозпилювачів влаштована так, що завдяки спеціальній будові повітряних каналів пістолета, розпилення ЛФМ відбувається при низькому тиску на виході. Фарборозпилювачі HVLP відрізняються зниженим туманоутворенням і низькими втратами ЛФМ. Перенесення матеріалу на поверхню - понад 65%.
Переваги та характеристики:
- Знижений відсоток втрат ЛФМ на туманоутворення
- Збільшена продуктивність
- Підвищений відсоток перенесення ЛФМ
- Рівномірний факел
- Тонке регулювання форми факела
- Голка і повітряна головка виготовлені з інертних матеріалів - латуні та нержавійки
- Корпус зі сплаву на основі алюмінію
- Бачок з високоміцного технополімеру
- Система розпилення HVLP
Технічні дані:
- Тип - фарборозпилювач
- Робочий тиск - 2,1 бар
- Діаметр сопла – 0,8 мм
- Об'єм бачка - 100 мл
- Пневмороз'єм - 1/4"
- Розташування бачка - верхнє
- Споживаний об'єм повітря - 30-115 л/хв
- Матеріал бачка – пластик

Загальні дані:
- Торгова марка - Sigma
- Гарантія виробника – 6 місяців
Упаковка товару та вага:
- Тип упаковки - картонна коробка
- Вага – 0,405 кг



Купити фарборозпилювач Sigma Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
- Ціна: 578 ₴








