
Домкрат гідравлічний пляшковий 2 тонни (висота 180-333 мм) ТМ SIGMA
774 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6101021
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 333 мм |
| Висота підхоплення | 180 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 2.49 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6101021 |
| Вантажопідйомність, т | 2 т |
Домкрат гідравлічний пляшковий (2 тонни, висота 180-333 мм)
Домкрат гідравлічний пляшковий вирізняє простота конструкції та зручність експлуатації, що розширює сферу його застосування й дає змогу ефективно виконувати роботи будь-якої складності. Його активно використовують для монтажу та демонтажу в будь-якій галузі (машинобудування, будівництво тощо), він придатний для ремонту автомобілів, колісних пар залізничних вагонів, а також як силовий вузол пресів, трубогинів, труборізів та іншого такого інструменту.
Гідравлічні домкрати, як випливає з назви, працюють на рідині. Принцип їхньої дії ґрунтується на переміщенні поршня (плунжер) домкрата за допомогою робочої рідини, що створює тиск (гідравлічна олива) приводного насоса, завдяки чому й відбувається підіймання вантажу. Опускається вантаж під час перекачування рідини зі склянки в резервуар насоса.
Переваги:
- Компактні розміри, що з одного боку полегшує роботу з домкратом, спрощує зберігання і транспортування, і з іншого боку дало змогу зменшити витрату матеріалів і, як наслідок, ціну;
- Домкрати сертифіковані за європейськими стандартами якості та безпеки;
- Наявність запобіжного клапана. Він калібрується на виробництві та спрацьовує, якщо користувач перевищить задану потужність домкрата (наприклад, спробує двотонним домкратом підняти машину вагою три тонни).
- У разі спроби перевищити потужність, запобіжник автоматично переводить домкрат у режим холостого ходу — домкрат плавно опускається.

Загальні дані:
- Торгова марка — Sigma
- Гарантія - 12 місяців
Технічні характеристики:
- Тип — пляшкові
- Висота підхоплення — 180 мм (Н1)
- Висота підйому — 333 мм (H2)
- Хід штока — 105 мм (H)
- Робочий хід гвинта 48 мм (C)
- Довжина опори — 85 мм (E)
- Ширина опори — 90 мм (F)
- Вантажність — 2 т
- Маса брутто 2,57 кг
- Маса нетто — 2,49 кг
Купити домкрат Sigma Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється всією Україною. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультувань і допоможуть зробити правильний вибір.
- Ціна: 774 ₴









