
Заклепочник (хромований) 250мм ТМ GRAD
188 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2621055
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grad |
| Тип інструменту | Закльопник для витяжних клепок |
| Тип голови | Неповоротна |
| Розміри витяжних заклепок | 2.4 мм, 3.2 мм, 4.0 мм, 4.8 мм |
| Довжина інструменту | 250 мм |
| Матеріал ручки | метал |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Вага | 0.917 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2621055 |
Заклепочник (хромований) 250 мм GRAD (2621055)
Заклепочник - це інструмент, який використовується для з’єднання декількох деталей з металу, дерева, тканини та інших синтетичних матеріалів, за допомогою заклепок різного діаметру і довжини. Для роботи потрібні алюмінієві заклепки.
Широко застосовується в різних сферах діяльності: автомобільній, будівельній та побутовій.
Переваги:
- Для використання у важкодоступних місцях, де є лише верхній доступ, знизу неможливо підібратися
- Робочі частини інструменту виготовлені з конструкційної сталі
- Хромоване покриття корпусу захищає інструмент від корозії
- У комплект входять чотири насадки під різні діаметри заклепок та ключ для їх заміни
- Фіксатор інструменту в неробочому стані розташований на ручках
Технічні дані:
- Діаметр заклепки Ø - 2.4, 3.2, 4.0, 4.8 мм
- Довжина заклепочника (L) – 250 мм
Загальні дані:
- Торгова марка - Grad
- Маса - 0,917 кг




Купити заклепочник Grad Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
- Ціна: 188 ₴








