вверхвниз

Циркуляційний насос для опалення LEO 32-8-180 (270 Вт, напір 8 м, 170 л/хв, + гайки)
5 483 ₴
- Готово до відправки
- Код: 774452
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 8 м |
| Пропускна здатність | 10.2 куб.м/год |
| Споживана потужність | 270 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напір min, м | 1 |
| Продуктивність max, л/хв | 170 |
| Клас ізоляції | Н |
| Вал двигуна | Металокераміка на основі оксиду алюмінію |
| Продуктивність min, л/хв | 15 |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Артикул | 774452 |
| Номінальна продуктивність, л/хв | 75 |
| Тип двигуна | Асинхронний, трьохшвидкісний, безшумний |
Циркуляційний насос LEO 3,0 774452 (270 Вт, Hmax 8 м, Qmax 170 л/хв, Ø2" 180 мм + гайки Ø1¼")
Насоси цієї серії призначені для перекачування чистої води. Можуть застосовуватися для циркуляції води в центральних та зональних системах опалення, у системах кондиціювання повітря та у системах гарячого водопостачання.
Загальні дані:
- Торгова марка - Leo
- Гарантія - 24 місяці
Технічні дані:
- Потужність - 270 Вт
- Максимальний напір – 8 м
- Максимальна продуктивність – 170 л/хв
Насосна частина:
- Корпус - чавун
- Вал двигуна - металокераміка на основі оксиду алюмінію
- Робоче колесо - технополімер
Електродвигун:
- Тип двигуна - асинхронний, тришвидкісний, безшумний
- Обмотки статора - мідь
- Гільза статора електродвигуна - нержавіюча сталь AISI 304
- Підшипник – металокераміка на основі оксиду алюмінію
- Напруга - 220-240 В
- Частота – 50 Гц
- Клас ізоляції - Н
- Клас захисту - IP44
- Довжина кабелю – 1 м
Патрубки:
- Діаметр всмоктуючого патрубка DN1 - 2" (дюйм)
- Діаметр напірного патрубка DN2 - 2" (дюйм)
- Діаметр патрубка перехідника (гайки) - 1¼" (дюйм)
Умови застосування:
- Максимальна температура рідини, що перекачується - до +110 ºC
- Максимальна температура навколишнього середовища – до +40 ºC
- Допустимий тиск у системі - до 10 бар
- Діаметр твердих частинок у зваженому стані – 0,2 мм
- Тільки для чистої води без абразивовмісних домішок (піску, глини, вапна і т.д.)
- Водневий показник води - 6,5-8,5 (pH)
- Загальна мінералізація води – не більше 1500 г/м³
Габаритні розміри та вага:
- Довжина – 180 мм
- Ширина - 137 мм
- Висота - 155 мм
- Маса – 6 кг
Упаковка товару:
- Довжина упаковки – 192 мм
- Ширина упаковки – 170 мм
- Висота упаковки – 190 мм



Купити насос циркуляційний LEO Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
З повагою, інтернет-магазин "НАСОС ТОРГ".
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 483 ₴




