
Світлодіодний світильник трековий лінійний CENOVA-20 20W білий
512 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 018-033-0020-010
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Спрямоване світло | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Horoz Electric |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 4200К |
| Світловий потік | 2050 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 120° |
| Напруга | 160-265V/50-60Hz |
| Розміри ДхШхВ | 351 мм х 34 мм х 57 мм |
| Ресурс роботи | 40.000 Hrs |
| Лампочки у комплекті | Так |
Світлодіодний світильник трековий лінійний CENOVA-20 20W білий
Світлодіодний світильник трековий лінійний CENOVA білий – трековий поворотний LED світильник лінійної форми. Економний, довговічний та енергоефективний!
Головною функціональною особливістю трекових світильників є можливість переміщати їх по шині для оптимального освітлення в конкретних зонах, а також повертати для концентрації світла на потрібній вам точці.
Якщо ви бажаєте зонувати простір чи вигідно підкреслити інтер’єр грою світла і тіней, тоді ми рекомендуємо вам купити лінійний трековий світильник. Він на відмінно впорається з цим завданням!
Цей світильник з кутом розсіювання 120 градусів зможе забезпечити достатній рівень освітлення невеликого простору, світло буде розсіюватися досить широко, рівномірно заповнюючи простір.
Дана модель трекового світильника прекрасно підійде для торгових та виставкових залів і галерей, магазинів і музеїв. Купити трековий світильник CENOVA також можна для освітлення офісів та житлових приміщень зі звичайною вологістю. Адже, його ступінь захисту ІР20, тому встановлювати рекомендуємо в сухих та чистих приміщеннях.
Цей LED світильник з рівним комфортним для очей світлом, без пульсацій, що в свою чергу не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан. Вбудовані світлодіоди генерують приємне денне світіння з колірною температурою 4200К, яке є універсальним варіантом ілюмінації. Якщо ви не могли знайти трековий світильник, то CENOVA саме те, що ви шукали!
Особливості:
⦁ До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини
⦁ Економно споживає електрику
⦁ Пожежобезпечність, завдяки низькому нагріванню діода
⦁ Висока енергоефективність
⦁ Довговічність – 40 000 год і початкові характеристики не змінюються до кінця служби.
⦁ Екологічність – утилізується, як побутові відходи, не вимагають спеціального догляду
⦁ Відсутнє мерехтіння та УФ-випромінювання
⦁ Маневровість та гнучкість – можливість змінювати напрямок світлового потоку
| Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Корпус: |
Алюміній |
| Розміри (ДхШхВ): |
351 мм х 34 мм х 57 мм |
| Колір: |
Білий |
| Напруга: |
160-265V/50-60Hz |
| Потужність: |
20W |
| Світловий потік: |
2050 lm |
| Колірність: |
4200K |
| Ступінь захисту: |
IP20 |
| Кут розсіюв.: |
120° |
| Ресурс роботи: |
40 000 Hrs |
| Тип світлодіода: |
SMD LED |
| Гарантійний термін: |
2 роки |


- Ціна: 512 ₴


